Trampkarze Młodsi i trampkarze starsi na turnieju SBG CUP w Jarocinie.

26 listopada 2019

Zawodnicy z rocznika 2006 na boiskach Jaroty rywalizowały w dniach 15.11. -17.11. W ciągu trzech dni każdy zespół rozegrał 9 meczów co przekłada się na ponad 250 min. Mieliśmy okazję rywalizować z takimi zespołami jak Fase Szczecin,Żaki Szczecin, Salos Szczecin,Bałtyk Koszalin, Falubaz Zielona Góra czy Champion Warszawa.
Podopieczni trenera Waśkowiaka znaleźli się w najlepszej ” czwórce ” .musieliśmy uznać wyższość zespołów ze Szczecina, które zdominowały turniej SBG CUP w Jarocinie. Warto wspomnieć, że za bardzo dobrą grę w całym turnieju został wyróżniony przez organizatorów Wiktor Grzechowiak.
Gratulujemy Fase Szczecin a w szczególności Gracjanowi Pikusie,który został okrzyknięty Mvp Turnieju SBG Cup. Jak dobrze wiemy  ” Gigi ” jest wychowankiem Szkoły Piłki Nożnej Szamotuły.

Niestety nie możemy powiedzieć, że występ do udanych może zaliczyć zespół z rocznika 2005, który przebywał w Jarocinie od 22.11 – 24.11 Na turniej Przyjechały takie zespoły jak Champion Warszawa, Bałtyk Koszalin,Fase Szczecin,Salos Szczecin,Mieszko Gniezno czy Polonia Warszawa.
Każdy zespół na boisku spędził ponad 375minut. Dwie Porażki i jeden remis nie pozwolił nam wyjść z grupy i rywalizowaliśmy w finale B o miejsca 9-12
Ostatecznie Trampkarze starsi zajęli 10 miejsce. Pozycja nie jest może najwyższa ale można było zobaczyć kawał dobrego futbolu.
Gratulujemy zwycięzcom Fase Szczecin w którym grał Jan Mierzwa wywodzący się z Szamotulskiego Spn-u.
Kolejna edycja turnieju na przełomie lutego i marca. Będzie to idealny sprawdzian tuż przed rozpoczynającą się ligą.