Co słychać u byłych zawodników SPN-u

30 grudnia 2019

Dziewięciu byłych zawodników SPN-u gra w liderze klasy okręgowej grupy 4 Sparcie Szamotuły(siódma klasa rozgrywkowa) są to: Barański Adrian, Bigos Jan, Kłos Gracjan, Lembicz Mateusz, Łochowicz Artur, Łuczek Sławomir, Pieczak Aleksander, Szczepaniak Paweł, Sierżant Szymon. Życzymy zawodnikom powodzenia i awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.
W drużynie vicelidera tej samej klasy rozgrywkowej Błękitnych Wronki gra Dominik Nowicki, który wcześniej występował między innymi w Górniku Zabrze.
Również w klasie okręgowej grupie 6 w zespole Stelli Białośliwie występuję Krystian Grochowski.
W lubuskiej klasie okręgowej(szósty poziom rozgrywkowy) w zespole Piasta Karnin gra Paweł Pawełko, który w zeszłym sezonie grał w młodzieżowej drużynie AKS SMS Łódź.
W Warcie Międzychód grającej w 4 lidze(piąty poziom rozgrywkowy) gra Dominik Kowalik, który w zeszłym sezonie występował w V lidze w Sparcie Oborniki.
W czołowym zespole 5 ligi grupy 2 AP Reissa Poznań występują Krzysztof Karpik i Dominik Szymański. Zawodnicy grają również w drużynie juniorów z którą awansowali do Makroregionalnej Ligi.
Jakub Biniak od tego sezony przywdziewa barwy drużyny grającej w A klasie grupie I Rywal Klon Mochy(ósmy poziom rozgrywkowy).
W zespole występującym w klasie A grupie 8 zespole Kłosa Gałowo(ósmy poziom rozgrywkowy) prowadzonej przez trenera Jarosława Lesickiego występują: Kamiński Jakub, Konieczny Michał, Książek Cezary
Tymoteusz Białczyk, Michał Dąbrowski, Hubert Wachowiak jak również obecnie kontuzjowani Bartłomiej Roda i Jakub Pieczak grają również w grupie 8 klasy A drużynie Nałęcz Ostroróg.
W tej samej klasie rozgrywkowej w LKSie Baborówko gra Patryk Judkowiak.
Również w zespole z tej ligi w barwach Byków Obrowo występuję Mikołaj Tomczak.
W barwach LZS-u Otorowo w tej samej lidze gra Szymon Krzak.
Klaudiusz Flis gra w liderze B klasy grupy 3 Warcie Sieraków(dziewiąta klasa rozgrywkowa)
Hubert Heblewski i Jakub Sołtysiak występują w tej samej klasie rozgrywkowej w drużynie vicelidera LKS Piotrowo.
Także w B klasie, ale grupie 4 w KS Kąsinowo gra Adrian Ludwiczak,
W B klasie grupie 5, w drużynie Mieszka II Gniezno występuje Olivier Strosin.
W drużynie juniorów A1 Lubuszanina Trzcianka występują Nikodem Ryba i Maksymilian Gabruś, Nikodem jest również rezerwowym bramkarzem czwartoligowego zespołu seniorów.
W juniorach B1 Promienia Opalenica gra Bartosz Baranek.
Marek Stańko rozgrywa mecze w juniorach B2 Warty Międzychód.
Jakub Łopata rywalizuje w Wojewódzkiej Lidze Juniorów B1 w barwach Polonii Środa Wlkp.
Maciej Mohr gra w Pomorskiej Lidze Juniorów B1 w drużynie Chojniczanki Chojnice.
Adrian Michalak gra w zespołach A1 i B1 Błękitnych Stargard, które grają w Zachodniopomorskiej Lidze Juniorów.
W Rakowie Częstochowa w zespole B2 grającej w Śląskiej Lidze Juniorów występują Adam Wojciechowski i Wiktor Korybalski, Adam wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów U17 z rocznikiem starszym.
Mikołaj Sadolewski występuje w juniorach Miedzi Legnica.
Jakub Glinka jest zawodnikiem grającej w Wojewódzkiej Lidze Juniorów A1 drużyny Tarnovii Tarnowo Podgórne.
Filip Dworniczak gra w Wełnie Rogoźno występującej w Wojewódzkiej Lidze Juniorów B1, wcześniej występował w SMSie Łódź.
Hubert Bergolec strzeże bramki trampkarzy Szkoły Futbolu Luboń.
Gracjan Pikusa jest zawodnikiem FASE Szczecin trampkarzy C2.
W Centralnej Lidze Juniorów U15 w barwach FASE Szczecin występują Bartosz Górdziel i Jan Mierzwa.
Janek został powołany na konsultacje Reprezentacji Polski U15.
W drużynie Zagłębia Lubin w Centralnej Lidze Juniorów U15 gra Tobiasz Starosta.
W Centralnej Lidze Juniorów U17 występują Krzysztof Żybura i Mateusz Kustosz w zespole Warty Poznań, Mateusz znajduje się w kadrze I ligowego zespołu seniorów Warty Poznań.
Daniel Araszkiewicz wywalczył awans z zespołem juniorów A1 Warty Poznań do Makroregionalnej Ligi Juniorów, w zeszłym sezonie Daniel grał w Miedzi Legnica.
Igor Kucharski jest zawodnikiem orlików Warty Poznań, której trenerem jest Miłosz Nowik.
W drużynie orlików Błękitnych Wronki występują Marcel Remisz i Michał Żybura.
W młodzikach AS Orlik Kaźmierz gra Piotr Madej.

Wszystkim zawodnikom życzymy Zdrowych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym w zbliżającym się 2020 roku.