Juniorzy przywożą tylko punkt z Poznania

12 października 2020
W 9 kolejce spotkań Wojewódzkiej Ligi Juniorów A1 nasi zawodnicy rozgrywali wyjazdowe spotkanie z Przemysławem Poznań. Po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni przegrywając 0-1 i nie była to najlepsze 45 minut w naszym wykonaniu. W drugiej odsłonie zagraliśmy lepiej, odważniej, śmielej, częściej utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sytuacje bramkowe z których dwa strzały znalazły drogę do bramki rywali. Niestety w końcówce meczu nie ustrzegliśmy się błędu i straciliśmy gola dającego gospodarzom wyrównanie, a my wracamy z dużym niedosytem tracąc dwa punkty.
⚽️1-2 Żybura 82′
Kolejny mecz zagramy w najbliższy piątek o godzinie 18:00 podejmiemy TPS Winogrady Poznań.
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz